Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pizzeria Wieszowa

Wyobraź sobie, że siedząc wygodnie w domu jeszcz właśnie kawałek pysznej, chrupiącej pizzy na cienkim cieście. Masz świadomość, że została ona przygotowana przez doświadczonego kucharza, który doskonale zna tajniki tradycyjnej kuchni włoskiej. Poczuj ten ciągnący się ser, doskonały sos i smak świeżo wyrobionego ciasta, na którym znajdują się Twoje ulubione dodatki. A teraz przestań sobie to wyobrażać. Trafiłeś bowiem właśnie w miejsce, dzięki któremu wszystko to może stać się faktem, wystarczy, że zamówisz naszą pizzę.

Zamów pizzę z dostawą

Chcieliśmy serdecznie zachęcić Cię do zapoznania się z naszym pełnym menu, w którym znajdziesz pizze z różnymi dodatkami. Znajdują się tam zarówno klasyczne pizze jak margheritta, jak też pizze z różnymi dodatkami: salami, szynką parmeńską, boczkiem, kurczakiem czy szpinakiem.
Zapewniamy, że w naszej pizzeri w Wieszowie każdy fan pizzy znajdzie coś dla siebie

Nie tylko dostawa

Zależy nam na tym, abyś wiedział, że naszą pizzę możesz zjeść również w naszym namiocie wielosezonowym zlokalizowanym  przy ulicy Bytomskiej 21 (wejszie od ulicy Polnej). Przyjedź do nas i poczuj niesamowity klimat naszego bistro, w którym pizza smakuje jeszcze lepiej!

Sprawdź menu naszej pizzerii

Serdecznie zachęcamy Cię do tego, abyś zapoznał się z naszym pełnym menu, w którym znajdziesz pizze z różnymi dodatkami mając pewność, że jest wśród nich ta, na którą właśnie dziś masz najwięszą ochotę! Jeśli marzysz o zjedzeniu pysznej, chrupiącej pizzy przygotowanej na cienkim cieście według tradycyjnej, włoskiej receptury, która sprawia, że pizza ta smakuje wyśmienicie, to nie trać już ani jednej sekundy, ale właśnie teraz złóż zamówienie online!