Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Obiady z dowozem w Zabrzu

Nie masz dziś siły, ani ochoty na to, aby przygotować obiad dla siebie lub dla swojej rodziny? To nic strasznego, taki stan rzeczy zdarza się każdemu z nas. Na całe szczęście sytuację można uratować, i to w sposób spektakularny zamawiając smakowity obiad z dowozem w Zabrzu. Właśnie trafiłeś na stronę internetową restauracji, która nie tylko przygotowuje pyszne obiady bazujące na kuchni włoskiej, ale też dostarcza je pod wskazany adres. Zapoznaj się zatem z naszym menu i zamów obiad z dostawą wybierając to danie, na które masz największą ochotę! Obiady z dowozem Zabrze

Jakie obiady dowozimy?

W naszym bistro królują obiady przygotowywane na bazie tradycyjnych włoskich przepisów. To dzięki temu zamówić możesz u nas pyszną pizzę, niepowtarzalne makarony czy też gnocchi, zupy, a nawet smakowite desery. Jeśli chcesz poznać nasze pełne menu, to serdecznie zapraszamy Cię do zakładki MENU, w której zobaczysz wszystkie przygotowywane przez nas dania. Zapewniamy, że są bardzo smakowite!

Dodatkowe informacje

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany do zamówienia obiadu z dowozem do domu, to mamy dla Ciebie jeszcze trzy dodatkowe informacje. Po pierwsze musisz wiedzieć, że w naszym bistro pracują doskonali kucharze, którzy dbają o każdy detal przygotowanych dań. Dzięki temu masz pewność, że korzystamy nie tylko ze świeżych składników, ale też tych o najwyższej jakości. Druga sprawa dotczy bardzo dobrych opinii o naszych daniach. Zajrzyj do zakładki opinie i przekonaj się, że nasi Klienci zachwycają się nie tylko naszymi daniami, ale też szybką dostawą. Na koniec chcemy wspomnieć Ci o zakładce promocje, do której również możesz zajrzeć. Zamieszczamy tam rabaty, z których w określonym czasie śmiało możesz korzystać. Mamy nadzieję, że znajdziesz tam coś dla siebie!