Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Jedzenie z dostawą w Zabrzu

Masz ochotę na smaczne jedzenie? A może dopadł Cię potężny głód i szukasz zabrzańskiej restauracji, w której zamówić można jedzenie z dowozem? Świetnie trafiłeś. W Bistro U3 przygotowujemy szereg pysznych potraw, które następnie dostarczamy naszym Klientom. W menu mamy między innymi: pizzę, makarony czy też zupy. Przekonaj się z resztą sam i już teraz sprawdź nasze menu!

Zamawiaj jedzenie online lub telefonicznie

Zależy nam na tym, aby każdy mieszkaniec Zabrza cieszyć mógł się naszym pysznym jedzeniem. Dlatego też od dłuższego czasu naszym Klientom oferujemy dostawę jedzenia do domu lub firmy. Jeśli nasze menu wzbudziło Twoje zaufanie, a tak właśnie być powinno, to serdecznie zachęcamy Cię do tego, abyś wybrał dogodną dla siebie formę zamówienia. Możesz złożyć je telefonicznie lub też miło i przyjemnie korzystając z naszego systemu zamówień online.
Jedzenie z dostaw na telefon - Zabrze

Dlaczego my?

W naszym bistro pracują doświadczeniu kucharze, którzy dbając o każdy szczegół swojej pracy przygotowują dania, które smakują niebiańsko dobrze. Zamawiając w naszym bistro jedzenie na telefon z dostawą w Zabrzu możesz być pewien, że otrzymać danie przygotowane według tradycyjnej receptury z wykorzystaniem najwyższej jakości składników. Uwierz, z nami poznasz prawdziwy smak kuchni włoskiej. Złóż zamówienie już teraz, gwarantujemy, że dostarczymy je w najkrótszym możliwym czasie!